За попередніми даними на виборах у Золотоноші переміг чинний мер Віталій Войцехівський

Лідер виборчих перегонів на голову Золотоніської міської територіальної громади не змінився. Понад 50 відсотків золотонісців віддали свої голоси за діючого мера Золотоноші − Віталія Войцехівського. Про це інформує Золотоноші.Сіті.

За словами голови Золотоніської міської територіальної виборчої комісії Максима Кириченка, усі виборчі дільниці передали доопрацьовані протоколи про перебіг голосування на місцевих виборах-2020. Дві третини - міська ТВК вже опрацювала, тепер перевіряють уточнюючі протоколи і вносять в електронну базу даних, використовуючи відповідний алгоритм перевірки.

Як відмічає Максим Олегович, за попередніми даними лідер виборчих перегонів на голову Золотоніської міської територіальної громади не змінився. Це - Віталій Войцехівський. На другому місці - Сергій Примак, однак його прихильників вдвічі менше. Решта голосів розпорошена між іншими кандидатами.

Щодо встановлення остаточних результатів з виборів депутатів Золотоніської міської ради та з виборів міського голови на підставі протоколів виборчих комісій, то Максим Кириченко відмічає, що згідно з п. 4 ч. 1, ч. 2 ст. 268 Виборчого кодексу України, підсумки голосування Золотоніська міська виборча комісія має оприлюднити не пізніше, як на дванадцятий день з дня голосування, тобто, до 6 листопада 2020 року включно.
29.10.2020 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter