В "Опорі" розповіли про порушення, зафіксовані на Черкащині у день голосування

Псування бюлетенів, недостатня кількість кабінок для голосування та підвезення виборців – такі порушення фіксували спостерігачі громадянської мережі "Опора" у день місцевих виборів. Про це Суспільному розповів координатор організації Захар Колісніченко.

За його словами, на дільницях області працювало 70 спостерігачів.

"На дільниці на Митниці у списку виборців виявили понад 30 осіб прописаних в одній квартирі. На іншу дільницю виборців привезли, поліція буде з’ясовувати, чи була участь привезених вмотивована, чи їх підкупили або ж змусили на роботі. На одній із дільниць в день виборів також зафіксували нестачу сотні бюлетенів".

Зі слів Захара Колесніченка, "Опора" отримувала також повідомлення від спостерігачів і стосовно підкупу в Городищі, і фотографування бюлетенів. Грубих систематичних порушень, які б могли вплинути на волевиявлення не було.

Порушення також фіксували і під час проведення "Опитування від Президента України".

"Були випадки коли особи здійснювали опитування у межах виборчої дільниці. На одній із дільниць його здійснювала членкиня комісії, а на ще одній дільниці голова комісії роздавала його разом із бюлетенями", – розповів він.
27.10.2020 12:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter