Віталій Ільченко планує провести антикорупційний аудит тарифів - черкасці почнуть отримувати менші платіжки

Викорінити із комунальних тарифів корупційну складову і дати людям можливість платити менше – така мета кандидата на посаду черкаського міського голови Віталія Ільченка.

Тарифи можуть і повинні бути меншими, кошти містян не повинні іти на збагачення комунальних підприємств, які щороку змушують черкасців місяцями перебиватись без гарячої води через постійні пориви зношених комунікацій. Особливої гостроти це питання набуло зараз, коли рівень доходу багатьох містян в умовах карантину дуже знизився, і оплата комунальних платіжок для них стала просто непідйомним тягарем. За попередніми підрахунками, комунальні тарифи сьогодні можна спокійно знизити на чверть.

- Передовсім, я планую звернення до Антимонопольного комітету України – для проведення масштабної перевірки всіх теплопостачальних підприємств міста, - зазначає Віталій Ільченко. – Крім того, ми перевіримо ступінь модернізації кожного підприємства, щоб з’ясувати їх можливості забезпечувати місто послугами, за які сплачують містяни. Та здійснимо аудит комунальних мереж, щоб провести їх масштабну модернізацію.
18.10.2020 09:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter