Москаль просить Головне управління освіти й науки Черкаської ОДА знайти оцінки по "великому и могучему" головного русофіла Верховної Ради

Москаль просить Головне управління освіти й науки Черкаської ОДА знайти оцінки по "великому и могучему" головного русофіла Верховної Ради Народний депутат від "Батьківщини" Геннадій Москаль надіслав інформаційний запит в Головне управління освіти і науки Черкаської ОДА щодо освіти регіонала Вадима Колесніченка. Про це УНН повідомили в прес-службі Г.Москаля.
"З того, що В.Колесніченко почав так наполегливо вивчати російську мову, в мене склалося враження, що в середній школі м.Умань, де він свого часу навчався, російська мова як предмет взагалі не викладалася", - повідомив Г.Москаль. - Я направив відповідне звернення в управління освіти Черкаської ОДА і отримав відповідь, яку надаю в оригіналі".
"Відповідно до статті 11 Закону України "Про інформацію" інформація про освіту належить до конфіденційної і надається лише за згодою фізичної особи. Головне управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації звернулося до Колесніченка В.В. щодо дозволу на поширення інформації про його освіту", - йдеться у відповіді управління освіти ЧОДА.
"Дуже прошу В.Колесніченка надати письмову згоду Головному управлінню освіти й науки Черкаської облдержадміністрації на поширення інформації про одержану ним освіту в середній школі, включаючи оцінки з російської мови та літератури. Інакше у виборців може скластися враження, що В.Колесніченко цих оцінок соромиться або ж у нього в зв'язку з ними виник якийсь комплекс, який він намагається подолати своєю теперішньою депутатською діяльністю", - зазначив Г.Москаль.
04.02.2013 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter