Віталій Ільченко: «Будьте обачні та обережні. Не піддавайтесь на провокації…»

Кандидат у міські голови від «Слуг народу» Віталій Ільченко на своїй сторінці у ФБ заявив про новий фейк від його опонента Анатолія Бондаренка:

«Друзі, уже неодноразово Черкаського керманича Анатолія Бондаренко містяни ловили на брехливих заявах та діях. Починаючи з відомої історії з підробленим дипломом, славнозвісною сесією у Каневі під виглядом екскурсії до музею, звинуваченням політичних опонентів у підпалі смітників замість їх прибирання.
Така поведінка очільника вже стало кармою для міста.

Будьте обачні та обережні. Не піддавайтесь на провокації. Наразі готується новий фейк проти мене та моєї команди, про начебто реєстрацію двійників – кандидатів на посаду міського голови.

Знову напередодні виборів міський голова відзначився, на цей раз, обдуривши сам себе. Прийом старий, як світ, та вже відомий у Черкасах.
Як повідомляє джерело на сайті «Провінція», для самопіару та отримання уваги до своєї персони Анатолій Бондаренко реєструє однофамільців з метою, щоб звинуватити своїх опонентів. Читаємо: «У Черкасах зовні застосований той самий прийом. 24 вересня, в останній день реєстрації, Черкаська міська ТВК прийняла документи у двійників черкаського мера - Анатолія Андрійовича Бондаренка та Антона Владиславовича Бондаренка.

На перший погляд, проти мера Бондаренка опоненти застосовують заяложені брудні технології, намагаючись збити «Боїнг» на злеті. Такої думки дотримується й сам «постраждалий», який, коментуючи підступність конкурентів, заявив, що «… наша команда впевнено перемагає ще у першому турі. І ніякі двійники та брудні технології цьому не завадять. Бо все що розповідають мої опоненти, про неякісний асфальт, про перевірки – це суцільна брехня…»

Але на другий, більш вдумливий, Бондаренко банально стрясає інформпростір, воліючи воювати з удаваними загрозами, аби тільки не говорити про серйозні теми, які є для нього далеко не такими невинними.

На що тільки йдуть задля власного піару горе політики».
28.09.2020 19:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter