Бондаренко підтримав Кодекс етичної поведінки під час місцевих виборів

Декларацію підтримки Кодексу етичної поведінки під час місцевих виборів підписав міський голова Анатолій Бондаренко. Як інформують у міськраді Черкас, документ розробила громадянська мережа «Опора». Він містить основні вимоги до посадових осіб та державних службовців задля уникнення дій, які можна класифікувати як зловживання п’ятьма типами адмінресурсу: кадровим і матеріальним, бюджетним, силовим, регуляторним та медійним.

«Я за чесну й справедливу боротьбу за правилами. Є закон і ми всі маємо його чітко дотримуватися», – наголосив під час підписання декларації Анатолій Бондаренко.
Бондаренко підтримав Кодекс етичної поведінки під час місцевих виборів

Нагадаємо, 5 вересня, в Україні офіційно стартував виборчий процес на місцевих виборах, призначених на 25 жовтня.

Серед міських голів обласних центрів Анатолій Бондаренко першим підписав Кодекс. Попередньо погодились – мери Дніпра та Кропивницького, а ще – міста Дубно на Рівненщині та Слов’янська Донецької області.

Як розповів координатор спостереження за виборами у нашій області Захар Колісніченко, наразі документ підтримали очільники Райгородка Донецької області, Долинська на Кіровоградщині, Костополя на Рівненщині та Ковеля Волинської області.
28.09.2020 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter