КВУ: Лише 31 % депутатів Черкаської міськради прозвітували про свою діяльність перед виборцями

КВУ: Лише 31 % депутатів Черкаської міськради прозвітували про свою діяльність перед виборцями Норма про звітування депутатів місцевих рад перед виборцями закладена у законодавчу базу та регламентована відповідними місцевими нормативними актами, далеко не всі депутати Черкаської міської ради дотримуються цих норм.

Як показало дослідження у межах громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад», станом на 9 липня 2020 року, лише 31% депутатів прозвітували про свою діяльність у 2019 році. Публічно прозвітував тільки один депутат (Юрій Тренкін, «ВО Батьківщина»). Таким чином, 69% депутатів Черкаської міської ради жодним чином не звітували перед громадськістю.

Про це у пресцентрі «18000» розповіли керівник проєкту «Атестація депутатів місцевих рад» у Черкаській області Володимир Феофілов і голова Черкаського обласного осередку ВГО «Комітет виборців України» Максим Михлик.

За словами Максима Михлика, оприлюднили свій звіт 13 депутатів. Із них 9 звітів розміщено на сайті Черкаської міської ради. Майже всі звіти, розміщені на сайті, викладені в форматі pdf і містять текстову та графічну інформацію, між тим, один з депутатів розмістив свій звіт в форматі презентації (Олександр Сандецький, позафракційний).

Троє депутатів розповсюдили свої звіти серед виборців в паперовому вигляді. Один звіт було розміщено на сторінці мережі Фейсбук у вигляді відеоролика.
Інформація, що міститься у звіті, відповідно до чинного законодавства, має відповідати п’яти критеріям, а саме: інформація про роботу на
17.09.2020 08:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter