У Черкаській облраді проведено засідання низки постійних комісій

Як інформує Черкаська облрада, проведено низку засідань постійних комісій обласної ради, на яких депутати попередньо розглядали і обговорювали проєкти рішень з питань, що подані на розгляд пленарного засідання сесії обласної ради.

Спільними для усіх з них були питання про внесення змін до рішення обласної ради від 20.12.2019 № 34-47/VII «Про обласний бюджет Черкаської області на 2020 рік», з якими членів комісій ознайомлювали директорка Департаменту фінансів облдержадміністрації Наталія Кравченко і заступниця директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Тетяна Митюк.
У Черкаській облраді проведено засідання низки постійних комісій

Серед наступних питань, що розглянули та обговорили члени постійних комісій, – про Стратегію розвитку Черкаської області на період 2021 – 2027 роки та про стан виконання Програми економічного і соціального розвитку Черкаської області на 2019 рік. Інформував з обох питань директор Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації Василь Стеценко та його заступник Сергій Даниленко.

Окрім того, на засіданні комісії з питань регламенту, місцевого самоврядування, забезпечення правопорядку та захисту прав людини, яке вів її голова Олександр Лошков, заслухано хід виконання обласної програми профілактики та протидії злочинності у Черкаській області на 2020-2024 роки «Безпечна Черкащина» та інформацію щодо результатів діяльності органів прокуратури Черкаської області у І півріччі 2020 року.

Насиченим був порядок денний постійної комісії з питань розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства (голова Володимир Кокодзей). Члени комісії розглянули та обговорили проєкт обласної програми забезпечення житлом учасників антитерористичної операції/Операції об'єднаних сил і бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України, та членів їх сімей у 2021-2025 роках.

Далі погодили внесення змін до обласної цільової програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2016-2020 роки та до Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв Черкаської області на 2011-2020 роки».

На завершення свого засідання розглянули звернення депутатів Черкаської обласної ради до Міністерства інфраструктури України, Державного агентства автомобільних доріг України, Державного агентства інфраструктурних проектів України щодо облаштування автомобільного кільця на перехресті доріг Н-16 та Р-10 за Черкасами в сторону Сміли.

Під головуванням Павла Захарцева провела засідання і постійна комісія обласної ради з питань соціального захисту населення, де також обговорено проєкти рішень з низки питань, що подані до порядку денного сесії обласної ради.

На засіданні постійної комісії з питань агропромислового розвитку та земельних відносин, яке вів її голова Олександр Лупашко, розглянули і підтримали зокрема і проєкт рішення про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
10.09.2020 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter