Томенко: разом із Тулубом Янукович повинен "відправити у відставку" хибний принцип добору кадрів на Черкащині

Томенко: разом із Тулубом Янукович повинен "відправити у відставку" хибний принцип добору кадрів на ЧеркащиніВідповідаючи під час прес-конференції в Умані на запитання, чи очікується ближчим часом звільнення голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба і хто може стати його наступником, один з лідерів «Батьківщини» Микола Томенко відповів:
«Коли йдеться про кадрову політику президента Віктора Януковича та його команди, то можна сказати, що той факт, що майже 70% мешканців Черкаської області проголосували проти Партії регіонів і за опозиційні політичні сили за партійними списками, то це означає, що черкащани проти так званої «колонізаторської» кадрової політики Януковича, коли, як в якусь колонію, відправляють керівників, які ніколи раніше не працювали у Черкаській області і не мають про неї жодного уявлення», – ззаначив Микола Томенко.
Він нагадав, що Сергій Тулуб, який свого часу приїхав на Черкащину і сформував свою команду з виходців Донецької, Харківської та інших областей, протягом усього періоду позиціонував себе як справжній «донецький», який навчить «дурних черкащан», як правильно господарювати.
«Тотальний провал в соціально-економічній сфері, відмова інвесторів, які до того працювали або хотіли працювати на Черкащині, від співпраці з корупційною владою області є наслідком цього сумного «донецького» періоду черкаської історії», – вважає політик.
За його словами, Президент буде приймати рішення – коли саме відправляти у відставку Сергія Тулуба з посади голови Черкаської ОДА, але проблема полягає в іншому – відправити у своєрідну «відставку» хибний принцип підбору кадрів у Черкаській області.
«Очевидно, що головою обласної держадміністрації повинен бути не заробітчанин з іншого регіону, а авторитетний представник місцевої еліти. Тільки за такої умови можливе покращення ситуації в регіоні та, відповідно, тоді стане зрозуміло, чи влада справді хоче покращити життя мешканців області, чи лише заробити на бюджеті, землі чи нерухомості Черкащини», – зазначив Микола Томенко.
28.01.2013 11:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter