Юрія Тренкіна призначено в.о. голови черкаської "Батьківщини". Бондаренко склав повноваження

Як інформує Дзвін, 18 липня мер Черкас Анатолій Бондаренко передав повноваження голови Черкаської обласної організації ВО “Батьківщина” депутату Черкаської міської ради Юрію Тренкіну, якого політбюро партії призначило виконуючим обов’язки. З цієї нагоди в урочистій атмосфері зібрались керівники та актив районних та міських організацій з усієї області та приїхали гості зі столиці – народні депутати Костянтин Бондарєв та Віктор Олійник.
Юрія Тренкіна призначено в.о. голови черкаської "Батьківщини". Бондаренко склав повноваження

“Скільки я пам’ятаю, всі якісь бурхливі події в країні супроводжувались реакцією саме на Черкащині. Анатолій Васильович дійсно віддав багато часу роботі голови Черкаської обласної організації “Батьківщини”. Але ми вступили у виборчу компанію до місцевих органів влади. Ситуація політична дуже складна, рейтинг “Слуги народу” і особисто Президента Зеленського падає, і вони будуть задіювати всі методи задля його “натягування”, олігархія при владі, і народ знову годують безвідповідальною брехнею. Після карантину ми виходимо із економічною кризою. І від виборів до органів місцевого самоврядування буде багато що залежати. Тож ми повинні зробити все, щоб продемонструвати суспільству, що “Батьківщина” може дати відповіді на гострі економічні виклики. Зараз Анатолій Васильович прийняв рішення зосередитись на роботі на посаді міського голови, і я повністю підтримую його в прагненні працювати натхненно, виграти цю виборчу компанію і зосередитись зараз саме на цьому. Треба вигравати мерську компанію в першому турі. І тому треба об’єднати суспільство”, – виступив Костянтин Бондарєв.

А щоб Анатолій Васильович пам’ятав, що “Батьківщина”, – це його надійна опора, Бондарєв подарував йому ювілейний годинник, який партія випустила до свого 20-річчя.
20.07.2020 09:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter