Депутати Смілянської міськради знову не зібралися на сесію. У Смілу "для комунікації" поїхав Боднар

Як інформують у Черкаській ОДА, в Смілі вчергове не зібралися на сесію депутати Смілянської міської ради. На засіданні народні обранці мали б проголосувати за низку важливих питань, зокрема за зміни до бюджету, які б дозволили виплатити заробітні плати медичним працівникам міста.
Депутати Смілянської міськради знову не зібралися на сесію. У Смілу "для комунікації" поїхав Боднар

Для налагодження діалогу із представниками депутатського корпусу на засідання приїхав голова Черкаської ОДА Роман Боднар.

– Мусив приїхати на засідання, проблема вийшла за межі рівня міста. Кворуму немає, але зобов‘язані напрацювати дорожню карту і вирішити питання. Готовий виступити комунікатором між сторонами, хоч це і не моя безпосередня компетенція. Страждають сміляни, тому повинен втрутитися. Це не тиск, а пошук компромісу, хочу, щоб сторони почули один одного. На наступному тижні маємо розблокувати цей деструктивний процес. Продовжуємо переговори, – сказав очільник ОДА.

Нагадаємо, що у Смілянській міськраді виник конфлікт між більшістю та опозицією, через що вже кілька місяців поспіль немає кворуму на сесіях і, відповідно, ухвалення рішень на крористь містян.
17.07.2020 13:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter