Голову в пісок...Міськрада Черкас не підтримала звернення на захист Тимошенко

Голову в пісок...Міськрада Черкас не підтримала звернення на захист ТимошенкоІз закликом висловити політичну мужність і громадську позицію та стати на захист лідера опозиції Юлії Тимошенко виступила на сьогоднішній сесії Черкаської міської ради депутат Черкаської обласної ради від "Фронту змін" Наталія Старікова.
Від імені депутатів-жінок обласної ради Наталія Старікова зачитала звернення до депутатського корпусу міськради.
- Закликаю підтримати позицію 158 народних депутатів, які 29 січня скликають позачергову сесію Верховної Ради щодо захисту прав лідера опозиції Юлії Тимошенко. А також звернутися до депутатів Верховної Ради 7 скликання, які представляють Черкащину в українському парламенті, із вимогою зробити все можливе для звільнення Тимошенко, - заявила Наталія Володимирівна. - Закликаю стати на захист ув'язненої жінки та підтримати вимоги до Генерального прокурора та влади, озвучені головою Ради Об'єднаної опозиції Арсенієм Яценюком щодо припинення нелюдського поводження, фізичних і моральних знущань над Юлією Тимошенко, а також порушення кримінальної справи проти судді Дзержинського району Харкова, з подачі якого було ганебно застосовано силу проти жінок, котрі підтримували Юлію Володимирівну.
Як інформують у прес-службі Черкаського ФЗ, ініціативу депутатки підтримали 17 із 40 присутніх у залі депутатів, 2 проголосувало проти, утримався 21.
24.01.2013 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter