Черкаські праві другий день поспіль мітингують біля Будинку Правосуддя

Як інформує Про Все, другий день поспіль під черкаським Будинком правосуддя збираються представники різних політичних сил та ветеранських організацій, аби висловити протест проти затримання ветеранів російсько-української війни.

Конфлікт виник між ветеранами "Азову" та прихильниками партії Анатолія Шарія. Тепер затриманим інкримінують групове хуліганство і "напад за політичними мотивами".

У акціях беруть участь представники «Демократичної Сокири», «Нацкорпусу», «Європейської Солідарності», «Свободи», УНСО, «Ветеранськоого Братерства», волонтери «Легіону Свободи» та ветеранських спілок.

- Ми збираємось тут, аби не допустити реваншу проросійських сил. Ми не хочемо повторення у Черкасах сценарію Луганська і Донецька зразка 2014-го року. Незважаючи на те, що тут присутні представники різних політичних структур, мета в нас одна - показати проросійським силам і сепаратистам, що вони наштовхнуться на жорсткий спротив проукраїнської частини спільноти, - зазначив медіа-координатор черкаської "Демократичної сокири" Олександр Рибалка.
25.06.2020 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter