Міським виборчим штабом "Слуги народу" в Черкасах керуватиме екс-регіонал Олег Куклін

Як інформує Про Все, представники політичної партії "Слуга народу" під час прес-конференції оголосили про створення міського осередку у Черкасах та формування виборчого штабу, яким займатиметься Олег Куклін.
Міським виборчим штабом "Слуги народу" в Черкасах керуватиме екс-регіонал Олег Куклін

Презентували нового керівника міського виборчого штабу народні депутати-мажоритарники Любов Шпак та Олег Арсенюк.

- Сьогодні ми офіційно хочемо оголосити про те, що партія “Слуга народу” формує міський осередок у Черкасах. Це злагоджена робота всіх народних депутатів від Черкас, керівника черкаського обласного осередку “Слуги народу” Олександра Завітневича, а також вищого керівництва партії. Сьогодні представляємо громаді міста особу, яка пройшла погогодження керівництва партії та займатиметься формуванням, координуванням та керівництвом міського виборчого штабу партії у Черкасах на цьогорічних місцевих виборах - Кукліна Олега Володимировича. Він є доктором економічних наук, професором та досвідченим управлінцем, - зазначила Любов Шпак.

На думку Олега Кукліна, керівник виборчого штабу - це більше менеджер, організатор і координатор, аніж політик. Окрім того, міський штаб працюватиме в тісній координації з обласним штабом.

Водночас керівник обласного штабу партії Олексій Пєчніков, який теж взяв участь у прес-конференції, розповів, що зараз уже сформовано портрет кандидата на вибори, яким послуговуватимуться під час відбору.

- Головними якостями при доборі кандитата від нашої партії є порядність та чесність. Наші майбутні кандидати - це люди, яких знають у містах, селах і яким довіряють. Ми хочемо, щоб вони займалися розбудовою своїх міст, сіл та ОТГ, щоб думали насамперед про населення. Також важливий "чистий бекграунд" кандитата, його діяльність та бачення подальшої розбудови місцевості. У нас шикарна область, родюча земля, туристичний край, який потрібно розвивати, - каже Олексій Пєчніков.
15.06.2020 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter