Черкаська облрада ухвалила низку важливих регіональних програм

За інформацією Черкаської облради, під час другого пленарного засідання обласної ради 12 березня, яке вів її голова Анатолій Підгорний, серед низки інших питань депутати ухвалили декілька важливих для жителів Черкащини програм.
Черкаська облрада ухвалила низку важливих регіональних програм

Однією з актуальних є програма підтримки системи громадського здоров’я на 2020-2022 роки.

Метою програми є побудова єдиної консолідованої системи громадського здоров’я шляхом об’єднання зусиль органів державної влади, місцевого самоврядування і суспільства.

Виконання заходів Програми дасть змогу забезпечити сталий розвиток системи громадського здоров’я в Черкаській області, зокрема:

впровадження програм і проектів у сфері громадського здоров’я;
розвитку медичної галузі;
збільшення середньої тривалості життя людини;
зниження рівня загальної захворюваності, інвалідності та смертності населення;
зниження рівня передчасної смертності від серцево-судинних захворювань, раку, діабету та хронічних респіраторних захворювань;
зниження рівня захворюваності і смертності від туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДУ та інших соціально небезпечних захворювань;
зниження рівня зловживання алкоголем, неналежної фізичної активності, споживання населенням тютюнових виробів, надмірної кількості солі та цукру тощо;
зниження рівня захворюваності на ожиріння та діабет.

Важливо відзначити також обласну цільову комплексну програму профілактики та протидії злочинності у Черкаській області на 2020-2024 роки «Безпечна Черкащина».

Реалізація її заходів передбачає забезпечення зв’язку та отримання інформації від усіх елементів систем із наданням доступу правоохоронним органам.

До системи включено:

відеоспостереження за громадськими місцями;
встановлення пристроїв із додатковими функціональними можливостями (датчики сповіщення, системи розпізнавання обличь та автомобільних номерних знаків, кнопки виклику поліції, системи зв’язку із диспетчером у ліфтах тощо);
відеоспостереження за дорожнім рухом;
система оповіщення населення в разі виникнення загрози.

З метою актуалізації та використання інтегрованих даних про господарський, містобудівний розвиток території області та окремих адміністративно-територіальних одиниць ухвалено «Створення містобудівного кадастру Черкаської області на 2020-2021 роки».

Мета цієї програми – створення та розгортання Автоматизованої геоінформаційної системи Служби містобудівного кадастру області з урахуванням підсистем міст обласного значення і районів.

Повноцінне функціонування містобудівного кадастру та геопорталу дасть можливість забезпечити органи управління, проектні установи, зацікавлені організації актуальною геопросторовою інформацією про дійсний стан і статус об’єктів землекористування та нерухомості, зміни їх характеристик, функціонального використання, результатів економічної оцінки, метричні дані тощо.

Споживачі отримають широке коло геоінформаційних сервісів і послуг, можливість отримання інформації у текстовому і графічному вигляді на паперових та електронних носіях, а також шляхом регламентованого доступу через мережу Інтернет.

За результатами виконання Програми будуть визначені принципові рішення щодо планування, забудови та іншого використання територій області

З особливою увагою депутати поставилися до розгляду і ухвалення Програми економічного і соціального розвитку Черкаської області на 2020 рік.

Цьогоріч програма спрямована на розвиток інфраструктури ОТГ, підвищення ефективності мережі надання послуг. Серед пріоритетних напрямків програми є: «Конкурентоспроможна економіка», в межах якої запланована підтримка малого та середнього бізнесу, сільгоспвиробників, розвиток транспортної інфраструктури тощо.

Ще один напрямок програми - «Ефективність публічного управління», його мета - забезпечити перехід з однієї системи управління до іншої, підвищення спроможності ОТГ, налагодження роботи їхніх керівних органів.

Третій пріоритетний напрямок Програми – «Якість життя». Ним передбачений розвиток інфраструктури закладів освіти, охорони здоров’я, молоді і спорту тощо.
13.03.2020 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter