Смілянський комбінат "Дніпро" інформує про спробу рейдерського захоплення підприємства

Смілянський комбінат "Дніпро" інформує про спробу рейдерського захоплення підприємства Як інформує на ФБ державна організація "Комбінат "Дніпро" Держрезерву України, в першій половині дня, 26 лютого, в ДО «Комбінат «Дніпро», що знаходиться в м.Сміла, Черкаської області та входить в систему Державного агентства резерву України, відбулись події, схожі на рейдерське захоплення державної організації.

Під приводом відсторонення діючого генерального директора Наталії Матусевич на порозі комбінату з’явився новопризначений Головою Держрезерву Ярославом Погорілим виконувач обов’язків Андрій Радіонов, та в супроводі семи осіб, які відмовились пред’являти свої документи та відповісти де і ким працюють, а ніби то приїхали провести позаплановий внутрішній аудит, спробували потрапити на територію комбінату.

В ході подій, що відбуваються в Державному агентстві резерву України останнім часом, колектив та Профспілка комбінату «Дніпро» стурбовані тим, що вже всі державні підприємства та організації системи Держрезерву відчули на собі негативну діяльність діючого Голови. Наразі майже всіх діючих на даний час директорів підприємств відсторонено або звільнено, замість них поставлено «своїх людей» та розпочато заміну всіх керівних посад в даних установах.

Не секрет, що ДО «Комбінат «Дніпро» за 3 роки роботи під керівництвом Наталії Матусевич стрімко розвивається, сплачує податки та вже за минулий рік отримав дохід в 23 мільйони гривень (за попереднього керівництва прибуток складав близько 2 мільйонів грн). Тим самим відсторонення досвідченого управлінця Наталії Матусевич, ставить під сумнів плани Держрезерву зберегти комбінат, і такий розвиток комбінату «Дніпро» для діючого Голови Ярослава Погорілого взагалі не береться до уваги.

Колектив та Профспілка ДО «Комбінат «Дніпро» висловлює свій протест проти відсторонення генерального директора Наталії Матусевич та шукає можливостей розголосу і оприлюднення описаної ситуації через засоби масової інформації.
28.02.2020 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter