Міськрада Черкас збереться на позачергове засідання для звернення до ВРУ щодо референдуму про продаж землі в Україні

Як інформує Про Головне, депутати Черкаської міської ради звертаються до міського голови Черкас Анатолія Бондаренка щодо необхідності проведення позачергової сесії міської ради. Це вирішили під час засідання бюджетної комісії на чолі з депутатом Юрієм Тренкіним.

На позачерговій сесії мають розглянути єдине питання – звернення до Президента України. У нього вимагатимуть негайного втручання у розляд Верховною Радою законів щодо продажу української землі і недопущення розбазарювання національного багатства.

“Президент та парламент повинні дослухатися до основних вимог народу, адже лише люди мають право визначити долю 72% територій, які за Конституцією їм належать.
Потрібно негайно ухвалити закон про референдум і дати людям право визначати ключові питання щодо долі країни. На референдумі 75% українців збираються проголосувати проти розпродажу землі іноземцям. Тому спочатку референдум, а потім вже закони. Господарювати на вітчизняних чорноземах мають українці, а не міжнародні латифундисти, чиї інтереси так цинічно нині відстоює чинна влада. Ми маємо об’єднатися та захистити Україну і її майбутнє”, – окреслив “батьківщинівець” Юрій Тренкін основні тези майбутнього звернення.

Попередньо, таку сесію мають провести вже найближчого вівторка.
12.02.2020 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter