В Умані проходив 24-ий Всеукраїнський турнір з настільного тенісу «Софіївка-2019»

5 та 6 жовтня у спортивній залі Уманського національного університету садівництва проходив 24-ий Всеукраїнський турнір з настільного тенісу «Софіївка-2019». За перемогу змагалося понад 110 учасників віком від 5 до 70 років. Про це інформує Вечірня Умань.
В Умані проходив 24-ий Всеукраїнський турнір з настільного тенісу «Софіївка-2019»

На Чемпіонат приїхали спортсмени з різних куточків України: Київ та Біла Церква Київської області, Черкаси, Миколаїв, Херсон, Одеса, Ізмаїл та Окни Одеської області, Сміла, Монастирище та інші населені пункти Черкаської області. Найбільше учасників було у дитячій віковій категорії.

Місто Умань на змаганнях представляв Ярослав Жмуденко, який виступав у категорії «дорослі». Спортсмен є вихованцем місцевої школи настільного тенісу (тренер І. Ф. Чорнобаб). Наразі Ярослав Жмуденко займає найвищу позицію у рейтингу України.

Призери Всеукраїнського турніру з настільного тенісу «Софіївка 2019»:

Дівчата 2010 р. н. і молодші

1 місце – Кривошея Поліна (Миколаїв)

2 місце – Годзинська Маша (Одеса)

3 місце – Марковська Міла (Черкаси)

Дівчата 2008-2009 р. н.

1 місце – Покиньборода Анна (Умань)

2 місце – Аркуша Альона (Умань)

3 місце – Кривошея Поліна (Миколаїв)

Дівчата 2005-2007 р. н.

1 місце – Кабиш Анна (Київ)

2 місце – Крачок Анна (Київ)

3 місце – Чеботар Дарія (с. Іванівка Уманського району)

Дівчата 2004 р. н. і старші

1 місце – Борщевька Маргарита (Умань)

2 місце – Романова Вікторія (Умань)

3 місце – Сачук Інна (Умань)

Юнаки 2010 р. н. і молодші

1 місце – Галай Арсен (м. Монастирище Черкаської області)

2 місце – Слюзенко Артем (Київ)

3 місце – Аркуша Дмитро (с .Собківка Уманського району)

Юнаки 2008-2009 р. н.

1 місце – Чорнобаб Максим (Умань)

2 місце – Ткаченко Денис (Умань)

3 місце – Брикульський Мирон (Одеса)

Юнаки 2005-2007 р. н.

1 місце – Борщевський Єгор (Умань)

2 місце – Якимчук Леонід (Одеса)

3 місце – Лозенко Захар (Умань)

Учасники 2004 р. н. і старші

1 місце – Жмуденко Ярослав (Умань)

2 місце – Юрков Артем (Біла Церква)

3 місце – Швидкий Вадим (м. Монастирище Черкаської області)
09.10.2019 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter