Прем'єр-міністром України обрано Олексія Гончарука

Верховна Рада 9 скликання на засіданні 29 серпня проголосувала за призначення прем’єр-міністром України заступника керівника офісу президента Олексія Гончарука.

За відповідну кандидатуру проголосували 290 народних депутатів.
Прем'єр-міністром України обрано Олексія Гончарука

Відзначимо, що "Опозиційна платформа - За життя", "Європейська солідарність", "Голос" та "Батьківщина" кандидатури Гончарука не підтримали.

Зокрема, "ОПЗЖ" вважає, що головним завданням прем'єра має бути не імідж і економічне зростання, а налагодження миру на Донбасі, а "ЄС" поставила під сумнів прозорість відбору кандидата, "Голос" не підтримав прем'єра, бо не знає складу уряду.

Новий прем'єр, який виступив з трибуни ВР, сказав, що у наступному році кожна третя гривня в Україні піде на обслуговування боргів. За його словами, новому уряду буде не легко. Він додав, що не дивлячись на всі зміни і на 10 млн тих, хто живе на межі бідності, в Україні досі процвітає корупція.
Прем'єр-міністром України обрано Олексія Гончарука

Прем'єр вважає, що головним показником привабливості для бізнесу мають стати дешевші ресурсів. Гончарук обіцяє взятися на кредитну ставку та імідж України в світі. Він вважає, що кредит під 12-13% річних – це реально.

Гончарук висловив підтримку словам президента Володимира Зеленського щодо швидких та ефективних змін в Україні.

Пряма мова Гончарука: "У новому уряді красти не будуть... Уже за кілька тижнів у Києві буде місія МВФ, з якою ми будемо вести переговори з приводу нової 3-4 річної програми співпраці з Україною...

У нас в Україні задекларований неадекватний прожитковий мінімум, той мінімум, який у нас на папері, насправді, не дає можливість людині прожити".

УП
30.08.2019 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter