Єдиним кандидатом на посаду прем'єр-міністра від "Слуги народу" є Олексій Гончарук

Єдиним кандидатом на посаду прем'єр-міністра від "Слуги народу" є Олексій Гончарук У партії «Слуга народу» та її майбутній парламентській фракції вважають нинішнього заступника голови Офісу президента Олексія Гончарука єдиним кандидатом на посаду прем’єр-міністра України. Як інформує Радіо "Свобода", про це в ефірі одного з телеканалів заявила 27 серпня депутатка Верховної Ради дев’ятого скликання Ірина Верещук.

«Ми вважаємо єдиним кандидатом пана Гончарука. У нас була можливість поговорити з ним і поставити будь-які запитання», – повідомила Верещук.

Раніше про те, що партія президента України Володимира Зеленського пропонуватиме Гончарука на посаду голови уряду, з посиланням на анонімні джерела повідомили кілька українських та західних засобів інформації.

Народний депутат від «Слуги народу» Микита Потураєв в ефірі Радіо Свобода прокоментував інформацію ЗМІ щодо того, що заступник голови Офісу президента Олексій Гончарук може стати наступним прем’єр-міністром України. Потураєв заявив, що президент Володимир Зеленський «дуже прискіпливо» ставиться до вибору кандидатури на посаду голови уряду. Перед цим він назвав Гончарука відповідальним за економічні питання в команді Зеленського. Водночас він не спростував і не підтвердив напряму інформацію про можливе прем’єрство Гончарука.
28.08.2019 18:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter