Ігор Шевченко - депутатам Черкаської облради: Не хочу відповідати за дії попередників

Як інформують у Черкаській ОДА, голова Черкаської ОДА Ігор Шевченко зустрівся із представниками депутатського корпусу обласної ради. Це перше спільне засідання, яке відбулося після призначення очільника області Президентом України.
Ігор Шевченко - депутатам Черкаської облради: Не хочу відповідати за дії попередників

На початку зустрічі Ігор Шевченко наголосив, що налаштований на конструктивну співпрацю із кожним депутатом обласної ради.

– Ми маємо спільно створити сприятливий клімат та здорову атмосферу для продуктивної роботи. Я готовий до співпраці із кожним представником депутатського корпусу. Тільки так ми покажемо інвесторам, що тут люди дивляться в одному напрямку і готові до розвитку. На Черкащину обіцяв приїздити Президент не рідше, ніж 2 рази на рік. Нам має бути не соромно за нашу роботу і результати, – звернувся до депутатів обласної ради Ігор Шевченко.

Також додав, що на пропозиції та проблеми народних обранців реагуватиме першочергово, оскільки саме їм довірилися черкащани з усієї області.

Продовжуємо працювати не залежно від того, будуть вибори, чи не будуть. Вирішуватимемо поточні важливі для області питання, – додав Шевченко.

На засіданні депутати порушили тему ремонту доріг в області, оскільки саме воно є найбільш актуальним по всій території.
Ігор Шевченко - депутатам Черкаської облради: Не хочу відповідати за дії попередників

Очільник Черкащини у свою чергу зауважив, що не може і не буде відповідати за дорожні справи попередників.

– Зараз складно обговорювати це питання, бо по суті і предмету обговорення немає. Доріг в області просто немає. Погоджуєтесь? Я не можу і не буду нести відповідальність за дії попередників. Є плани на наступний рік і на залишок цього року, їх озвучимо згодом. Зараз для мене болюче і на часі питання заступників, тому що вирішувати накопичені роками проблеми одноосібно не можливо фізично.

19 серпня Президент Володимир Зеленський розпорядженням звільнив ще дванадцятьох голів райдержадміністрацій Черкащини. Депутати облради висловили занепокоєння, адже важливо, щоб попр
21.08.2019 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter