Опора: На 195 окрузі кандидати-самовисуванці в рекламі на біл-бордах удають, що вони "від Зеленського"

На 195 виборчому окрузі поширюється агітаційна продукція кандидатів-самовисуванців, яка оформлена стилістично близько до політичної реклами партії «Слуга народу». про це інформують у ГО "Опора".

Зокрема, такі агітаційні листівки із зображеннями кандидатів Артема Прокопова, Ліни Стопчак та Олександра Цурана були виявлені спостерігачами ОПОРИ у Південно-Західному районі Черкас та в Чигирині.

Висуванцем від партії «Слуга народу» по 195 округу є Олег Арсенюк. Однак в агітках та на білбордах заявляють, про «заміну» і нібито підтримку Володимиром Зеленським та партією вищезазначених осіб.

Опора: На 195 окрузі кандидати-самовисуванці в рекламі на біл-бордах удають, що вони "від Зеленського"


Зазначимо, Прокопов, Стопчак та Цуран є позапартійними, проживають у місті Хмельницький та є самовисуванцями. Цуран на сьогодні є непрацюючим. Стопчак зареєстрована як ФОП, що займається ремонтом взуття, а Прокопов – особа-підприємець, що торгує деревиною. При цьому Стопчак та Прокопов проживають на одній вулиці – Інститутській у будинках 16 та 13. Окрім них, на цьому окрузі кандидатами-самовисуванцями зареєструвалися ще двоє жителів Хмельницького – Олена Франків та Костянтин Ткач.

«Реакція на це вже готується в офісі нашого кандидата. Скоріш за все, це буде звернення в правоохоронні органи. Ці кандидати не мають жодного відношення до нашої партії. Ми їх вперше побачили на плакатах. Думаю, конкуренти хочуть дискредитувати нашого кандидата», - коментує представник «Зе!команди» в області Володимир Зозуля.

«Ці кандидати не проживають в області, чи на окрузі. Також вони не проявляли себе жодним чином впродовж всієї кампанії. При цьому робили подання на членів ДВК, і от тепер проявляють себе у такий спосіб. Це ще раз спонукає нас вважати, що вони ймовірно є технічними, і зареєстровані, зокрема і для того, щоб ймовірно стати частиною брудних технологій», - коментує координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Черкаській області Захар Колісніченко.
17.07.2019 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter