Опора: На Черкащині три самовисуванці використовують у рекламі символіку партії "Слуга народу"

Як інформує ГО "Опора", на Черкащині три кандидати-мажоритарники так чи інакше використали для власної реклами назву політичної партії «Слуги народу». Представник партії в області повідомляє про судові позови проти таких кандидатів.

Партія «Слуга народу» у мажоритарних округах на Черкащині висунула сім кандидатів в депутати. Окрім офіційних кандидатів, ще три особи використали бренд «Слуги народу».

Так, на окрузі №194, що знаходиться у Черкасах, місцевий підприємець Олег Лисак використав символіку партії для оформлення своїх рекламних банерів по місту. При цьому у своїй передвиборчій програмі він повідомляє, що не відстоює будь-які партійні інтереси.

Опора: На Черкащині три самовисуванці використовують у рекламі символіку партії "Слуга народу"


На окрузі №198 смілянин Олександр Пилюхно, що на сайті Верховної Ради значиться помічником чинного нардепа по цьому округу Сергія Рудика, вказує, що є помічником директора благодійного фонду «Слуга народу». Зазначимо, що організація з ідентичною назвою зареєстрована в Києві у жовтні 2018 року і належить жителю Ялти Михайлу Сімонову.

На окрузі №199 житель Звенигородки Олег Бойко зазначає, що є членом партії «Слуга народу».

Додамо, що всі троє балотуються до парламенту як самовисуванці.

ОПОРА звернулася за коментарем до офіційного представника «Зе!команди» в Черкаській області Володимира Зозулі: «Такі випадки по всій країні є частими, таке не лише в Черкасах. Тому ми централізовано почали боротися з такими особами, щоб попередити дискредитацію нашої партії. Наприклад, на сайті ми публікуємо всіх «фейкових» кандидатів. Окрім того, почалися судові процеси. Так, по 199-му окрузі йде судовий процес із Бойком. Він не є членом партії. Сьогодні, 2 червня, подано судовий позов проти Лисака, також приїздило телебачення і знімало його борди із нашою символікою. Із благодійним фондом – трохи складніше. Ми займаємося з’ясуванням цього питання. Бо коли є назва партії – то з цим можна боротися централізовано. Коли, наприклад, по якомусь прецеденту є рішення суду, то по інших – можна також розвивати».
05.07.2019 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter