Опора наскаржилася в Нацполіцію на газету Ляшка та рекламу Кухарчука

У Черкасах спостерігачі ОПОРИ звернулися в поліцію через роздачу газети «Слово Ляшка» без вихідних даних та агітаційні плакати кандидата в депутати Дмитра Кухарчука на електроопорах.

У Черкасах в центрі міста біля приміщення Центру дитячої та юнацької творчості роздавали агітаційні інформаційні бюлетені «Слово Ляшка» без вихідних даних. Роздачу здійснювали агітатори із намету «Радикальної партії Олега Ляшка». На першій сторінці бюлетеня заголовок «Ляшко захистить Україну від реваншу Кремля», далі всі матеріали присвячені діяльності Олега Ляшка. 26 червня спостерігачі ОПОРИ звернулись до поліції з відповідною заявою.

Опора наскаржилася в Нацполіцію на газету Ляшка та рекламу Кухарчука


Зазначимо, що виборчий список «Радикальної партії Олега Ляшка» зареєстрований 19 червня. Першим номером цього списку є Олег Ляшко. По «мажоритарному» 194 виборчому округу, що знаходиться в Черкасах, від «Радикальної партії» до парламенту балотується Анна Ніколаєва.

26 червня спостерігачі ОПОРИ зафіксували агітаційні плакати кандидата в народні депутати Дмитра Кухарчука, що були масово розклеєні на електроопорах вздовж вулиці Чорновола у Черкасах. Кухарчук балотується до парламенту як самовисуванець по округу №194 у Черкасах.

Опора наскаржилася в Нацполіцію на газету Ляшка та рекламу Кухарчука


Друкована реклама містить вихідні дані, проте ймовірно у цьому випадку має місце недотримання правил розміщення агітації та порушення норм благоустрою. У липні 2018 року набули чинності зміни до закону «Про рекламу». Зокрема, статтю 8 закону доповнено пунктом, згідно з яким забороняється розміщення реклами або рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні, у тому числі опорах зовнішнього освітлення.
03.07.2019 14:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter