Опора: На вихідних десант артистів в Умані, Христинівці й Монастирищі розважав людей "за сприяння Антона Яценка"

Як інформує ГО "Опора", протягом 28-30 червня чинний нардеп та кандидат в народні депутати Антон Яценко взяв участь в організації трьох святкових заходів в містах Умань, Христинівка та Монастирище, що розташовані в межах 200-го виборчого округу, по якому він балотується до парламенту. Яценко заздалегідь анонсував заходи, повідомляючи про свою підтримку виступів відомих вітчизняних артистів: гурту «Не Ангели», Ольги Цибульської та Дзідзьо. Під час свят він виступав зі сцени та розповідав про свою діяльність як депутата. У Христинівці Яценко отримав подяку від міського голови, а в Умані за допомогою лазерного шоу інформували про любов до міста.
Опора: На вихідних десант артистів в Умані, Христинівці й Монастирищі розважав людей "за сприяння Антона Яценка"

28 червня в Умані відбулося відкриття площі Соборності та Центрального парку. Зазначимо, ще задовго до цього Антон Яценко у своєму Фейсбуці поширював анонс із зазначенням, що захід організовано за його підтримки.

Як повідомляють спостерігачі ОПОРИ, на початку заходу ведучий наголосив, що все відбувається завдяки Уманській міській раді й Антону Яценку. Опісля уже міський голова Умані Олександр Цебрій зазначив, що реконструкція площі стала можливою завдяки старанням Яценка. Сам чинний нардеп зі сцени прозвітував про свої справи і анонсував відкриття реконструйованої набережної 13 липня та частини дендропарку «Софіївка» 14 липня. За його словами, на заходи приїдуть Ольга Полякова та Олег Винник.

Програму відкриття площі завершив виступ гурту «Не Ангели». Також відбулося лазерне шоу ‑ будівлі з’явився напис «Я люблю Умань» за підписом Яценка.
Опора: На вихідних десант артистів в Умані, Христинівці й Монастирищі розважав людей "за сприяння Антона Яценка"

29 червня у місті-райцентрі Христинівка відзначали день міста. Раніше анонсувалися святкові заходи, зокрема виступ Ольги Цибульської, «за підтримки Антона Яценка».

Під час свята діяли безкоштовні локації для дітей, аніматори, в кінці свята – феєрверк. На сцені виступили "Тінь сонця" та Ольга Цибульська.

Як повідомляють спостерігачі ОПОРИ, паралельно із виступами на основній сцені, Антон Яценко та міський голова Христинівки Микола Наконечний відкрили штучне футбольне поле. Окрім того, зі сцени ведучий перерахував різні види діяльності Антона Яценка на окрузі, як-от: ремонт дороги, реконструкцію парку, ремонт музичної школи, встановлення дитячих та спортивних майданчиків тощо.

Під час свого виступу Яценко пообіцяв розвиток інфраструктури районного центру, а також облаштування дитячого караоке, вирішення проблем з водовідведенням. Також пообіцяв, що з 10 липня містом курсуватиме комунальний автобус. Опісля міський голова Наконечний вручив Яценку подяку «За вагомий особистий внесок у розвиток Христинівки».

30 червня день міста відзначали в Монастирищі. Як і у випадках із Уманню та Христинівкою, про свято з виступом Дзідзьо та про підтримку заходу Антоном Яценком анонсувалося заздалегідь. Як інформують спостерігачі ОПОРИ, Яценко виступив зі сцени, розповів про свої здійснені та майбутні плани.

«Згідно з частиною 8 статті 68 закону «Про вибори народних депутатів», підтримка кандидатом у депутати в одномандатному окрузі від свого імені проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрацій фільмів, телепередач чи інших публічних заходів, а також проведення зазначених публічних заходів на власну підтримку може здійснюватися лише у разі фінансування таких заходів із коштів виборчого фонду цього кандидата у депутати в одномандатному окрузі», - коментує координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Черкаській області Захар Колісніченко.

ОПОРА звернеться до НАЗК аби перевірити чи фінансувались ці заходи із виборчого фонду.
03.07.2019 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter