Опора: На Черкащині зафіксовано політичну рекламу 4-х партій без вихідних даних

На Черкащині спостерігачі ОПОРИ зафіксували друковану політичну рекламу партій «Європейська Солідарність», «Черкащани», «Опозиційний Блок» та «Національний Корпус» без вихідних даних.

26 червня спостерігачі ОПОРИ зафіксували друковану політичну рекламу партії «Європейська Солідарність» без інформації про замовника, тираж та відповідальних за випуск осіб.
Опора: На Черкащині зафіксовано політичну рекламу 4-х партій без вихідних даних

Зокрема, у Черкасах активісти виявили п’ять білбордів «Європейської Солідарності» на вулицях Надпільній, Благовісній, Смілянській та Добровольського. Окрім того, були зафіксовані два білборди цієї ж партії в Умані, один в Корсунь-Шевченківському та ще два на дорозі держзначення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на ділянці між Черкасами та Смілою.

Щодо всіх білбордів спостерігачі ОПОРИ написали заяви в правоохоронні органи. Матеріали передані в місцеві відділи поліції. Зазначимо, що виборчий список партії «Європейська Солідарність» зареєстрований 24 червня.

26 червня активісти ОПОРИ зафіксували п’ять білбордів партії «Черкащани» без вихідних даних у Смілі. Відповідна заява відправлена у Смілянський відділ поліції.
Опора: На Черкащині зафіксовано політичну рекламу 4-х партій без вихідних даних

Зазначимо, що по округу №198, в межах якого розташована Сміла, до Верховної Ради балотується директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась, який є висуванцем партії ВО «Черкащани».

26 червня спостерігачі ОПОРИ зафіксували у Черкасах два білборди «Національного Корпусу» на вулиці Чигиринській та на проспекті Хіміків, а також два білборди «Опозиційного Блоку» на вулиці Благовісній. Активісти звернулися в правоохоронні органи, відповідні заяви передані до Черкаського відділу поліції.
02.07.2019 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter