В одному з приміщень ОВК №195 безкоштовне діагностували зір та роздавали агітматеріали із зображенням Курбета, - Опора

У Черкасах 19 червня у одному з приміщень окружної виборчої комісії №195 (Черкаси, Соснівський район) проводили безкоштовне діагностування зору та роздавали газети із зображенням потенційного кандидата в депутати у цьому окрузі Євгенія Курбета.

Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ.

За словами голови окружної виборчої комісії Ростислава Ременюка 18 червня, ОВК підготувала один з кабінетів для діловодів. Коли сьогодні, 19 червня, представники комісії прийшли у приміщення, то виявили ‑ у цьому кабінеті проводять безкоштовну перевірку зору для жителів мікрорайону. Також вони помітили в кабінеті портрет потенційного кандидата в депутати Євгенія Курбета.

Коли на місце прибув спостерігач ОПОРИ, він побачив у приміщенні двох чоловіків спортивної зовнішності, які зазначили, що представляють громадську ініціативу «ЛАД». Чоловіки заявили, що проблем у цій акції не бачать і агітацією не займаються. На сторінці «ЛАД» у Фейсбуці зазначається, що ініціатива створена 14 жовтня 2018 року. Там же вказано, що Курбет є «ідейним натхненником створення організації». Сама сторінка створена 30 грудня минулого року. Того ж дня там почала з’являтися інформація про різні активності проєкту.

Спостерігач ОПОРИ виявив у приміщенні газети із зображенням Євгенія Курбета і сфотографував їх. На що отримав зауваження від одного з чоловіків, який попросив видалити фото. Також спостерігач попросив газету, однак її йому не дали. Друковану продукцію заховали.

«Я спілкувався із директором Палацу Молоді, де знаходиться приміщення нашої ОВК, Нодарі Расопідзе. З його слів, він справді надав кабінет в оренду громадський організації на один день. Документів, правда, не показував і обіцяв, що це більше не повториться», - розповідає голова комісії Ростислав Ременюк.
20.06.2019 12:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter