У Черкасах презентували обласний осередок партії "Голос"

12 червня в Черкасах відбулася публічна презентація місцевої команди партії “Голос”.

Координатором політичної сили в Черкаській області став волонтер Роман Орищенко. Окрім нього, до місцевого осередку також увійшли ІТ-підприємець Віктор Євпак, голова ГО “Нові Люди -Черкаси” Павло Валенчук, керівник об’єднання ОСББ і ЖБК “На варті”, один із лідерів студентського руху Сергій Шмиголь.
У Черкасах презентували обласний осередок партії "Голос"

За словами Романа Орищенка, політсила відкрита для вступу нових людей, які поділяють її цінності. Зробити це можна, подавши анкету на сайті “Голосу”.

- Якщо ви вже заповнили її, проте з вами не зв‘язалися, хочу запевнити, що вже скоро з вами скомунікують. Певна затримка може бути пов’язана з тим, що охочих приєднатися виявилося дуже багато, а всі анкети ретельно опрацьовують, - пояснив Роман Орищенко. - Також уже скоро я поїду по районах Черкаської області, де хочу зустрітися із активними людьми і запросити їх у нашу партію. Насамперед нас цікавлять люди, які хочуть робити зміни на місцях, у своїх містах і селах.
Він також проанонсував приїзд лідера партії - Святослава Вакарчука у Черкаси. За його словами, 5 липня у нашому місті Вакарчук дасть прес-конференцію, поспілкується із жителями, а також разом із музикантами з гурту “Океан Ельзи” відіграє безкоштовний концерт.

На прес-конференції, що відбулася в офісі партії за адресою вул. Чорновола, 9/1, також представили кандидатів, яких партія висуватиме на парламентських виборах. По 194 округу “Голос” висуватиме Віктора Євпака, по 195 - Володимира Друмашка.

Віктор Євпак зазначив, що серед пріоритетів роботи вбачає відстоювання інтересів жителів Черкас, а також спрощення механізмів створення і розвитку креативного бізнесу в Україні.

- Черкаси по суті сьогодні відрізані від України, зокрема й столиці, через жахливу дорогу Черкаси-Київ. Через це ми багато втрачаємо. Нещодавно до мене приїжджав інвестор з-за кордону, вирішив взяти на прокат автомобіль в аеропорту Бориспіль. Дорогою до Черкас “угробив” одне колесо, а назад - інше. Про який розвиток бізнесу може йти мова, - обурюється Віктор Євпак. - Ми часто говоримо про туристичний потенціал міста. На мою думку, хороше сполучення з Києвом дозволило б Черкасам стати тихим містом, у яке б приїжджали кияни на вихідні, щоб відпочити від столичного галасу.

Натомість Володимир Друмашко заявив, що у Верховній Раді хотів би працювати над удосконаленням законодавства, що стосується житлово-комунальної сфери, зокрема ОСББ.

- Дуже часто у роботі ОСББ стикаємось із тим, що закони протирічать один одному. Як наслідок, вони не працюють, - говорить Володимир Друмашко. - Ще одна проблема - через недосконалість законів чиновники часто відмовляють ОСББ у допомозі. Бо їм простіше десять разів відмовити, аніж один раз піти на дрібне порушення законодавства. І я їх у чомусь розумію, тому що вони йшли працювати, щоб гроші заробляти, а не закони порушувати.

За словами активістів, сьогодні “Голос” фінансують шляхом фандрейзингу. Левову частину коштів надає лідер партії Святослав Вакарчук. Що стосується місцевого осередку, то Віктор Євпак повідомив, що нині фінансує його роботу самотужки, адже має кілька бізнесів.

- Однак цих коштів недостатньо. Ми будемо раді пожертвуванням людей, які поділяють нашу ідеологію. Натомість гарантуємо прозору звітність за всі використані кошти, - зазначив Віктор Євпак. - Не менш нагальна потреба для нас сьогодні - це волонтери. Ми будемо раді кожному, хто разом із нами в польових умовах працюватиме на перемогу!
13.06.2019 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter