Коломойський: Антон Яценко запитував, як приєднатися до партії Зеленського. Обіцяв зробити пластичну операцію, щоб стати "новим обличчям"

За словами Ігоря Коломойського, народний депутат Антон Яценко (депгрупа «Відродження») звертався особисто до нього з проханням приєднатися до партії Володимира Зеленського. Про це Коломойський розповів в інтерв’ю «Бігус.інфо».

«Яценко мені дзвонив, Антон. Питає: «А можна мені стати новим обличчям? Я пластичну операцію зроблю!». Я йому відповідаю, дивись, такого наговорили, що буде так, як із люстрацією. Я кажу, раніше у вас було 16 січня, а тепер – ви старі обличчя. Не вийде, треба щось придумати», – розповідає Ігор Коломойський.

Нагадаємо, з оточенням Антона Яценка пов’язані чотири електронні майданчики, які виконуються функції посередників на доступі оцінювачів до державної бази оцінок майна ФДМУ. Антимонопольний комітет веде низку справ щодо порушень з боку монополістів та самого ФДМУ, дії якого дозволили створити монопольне угрупування. При цьому Кабінет міністрів та Верховна Рада за два роки прийняли низку рішень, спрямованих на укріплення монополії.

Наші Гроші
10.05.2019 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter