Порошенко визнав перемогу Зеленського у 2-му турі президентських виборів

Чинний президент Петро Порошенко прокоментував результати екзит-полів, за результатами яких перемагає комік Володимир Зеленський. У своєму штабі він сказав, що визнає перемогу свого конкурента.
Порошенко визнав перемогу Зеленського у 2-му турі президентських виборів

"Завтра настане 22 квітня і нам потрібно буде об'єднуватися, щоб захистити Україну. Вже в наступному місяці я залишу посаду президента. Так вирішили українці і я приймаю це рішення. Я залишу свій пост, але я не йду з політики", - пообіцяв Порошенко.

Він також навів слова Уїнстона Черчілля: "Ніколи не здавайся. Ніколи! Ніколи! Ніколи! Не здавайся у великому і малому. Ніколи не здавайся".

"Україна ніколи не стояла перед такими викликами, як вона стояла в 2014-му, коли Путін своїми щупальцями заліз до нас. І тоді охочих бути президентом було набагато більше. Ніколи не здавайся, говорив я собі тоді. І говорю зараз, коли бачу результати екзитполів, а вони очевидні і кажуть про те, що мені потрібно подзвонити своєму опонентові і привітати його", - сказав чинний президент.

Порошенко також пообіцяв, що після відходу зі своєї посади залишиться в політиці, продовжить зі своєю командою захищати шлях України в ЄС і НАТО, захищати українську армію.

За даними національного екзит-полу, Володимир Зеленський отримав близько 73 відсотків голосів виборців, Порошенко - близько 25 відсотків.

Кореспондент
21.04.2019 21:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter