У Порошенка вважають, що до появи білбордів "Кінець" причетний мер Черкас. Бондаренко обіцяє позиватися до суду

У Порошенка вважають, що до появи білбордів "Кінець" причетний мер Черкас. Бондаренко обіцяє позиватися до суду Адміністрація президента України заявляє, що не причетна до появи провокаційних бордів на стилістику передвиборчої кампанії Петра Порошенка та написом "Кінець". Про це інформує ТСН.

Про це Громадському повідомив завідувач відділу Головного департаменту інформаційної політики АП Володимир Горковенко.

"Та ви смієтесь? Ми ж не такі вже ідіоти, щоб таке вішати, таку дурість. Ми взагалі намагаємось обережно підходити до таких речей після бордів з Путіним", — сказав він.

Водночас Горковенко вважає, що до появи бордів може бути причетний мер Черкас Анатолій Бондаренко. Представник АП стверджує, що борди спершу вони з’явилися саме в Черкасах.

"Він (Бондаренко — ред.) формально є представником "Батьківщини", а неформально, згідно з тим, що говорять люди з політичних кіл Черкас, він активно включився у виборчу кампанію Зеленського", — резюмував Володимир Горковенко.

Мер Черкас прокоментував дане звинувачення у себе на ФБ.

- На жаль, рівень фаховості спеціалістів в Адміністрації Президента на низькому рівні, коли вони роблять винних у своїх недолугих рішеннях кого завгодно навкруги. Тому я буду позиватися до суду через таке звинувачення у свій бік з боку посадовців АП, - пише А. Бондаренко.
15.04.2019 13:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter