Усі 7 ОВК на Черкащині вчасно провели перше засідання перед другим туром президентських виборів, - Опора

Усі сім окружних виборчих комісій на Черкащині провели перше засідання вчасно. Про це інформує ГО "Опора". На всіх засіданнях, що відбулися 11 квітня, зібрався кворум.

Вчора, на перших засіданнях п’ятьох окружних виборчих комісій зібралися всі чотирнадцять членів ОВК, ще на двох ОВК 195 та №199 були присутні по дванадцять членів комісій. З усіма відсутніми вдалося зв’язатися. Члени ОВК №195 пояснили свою відсутність поважними особистими причинами, відсутні представники окружної виборчої комісії №199 – послалися на хворобу.
Усі 7 ОВК на Черкащині вчасно провели перше засідання перед другим туром президентських виборів, - Опора

На ОВК №194, 196, 197, 198 та 200 прийшли всі 14 членів комісій. Як повідомляють спостерігачі ОПОРИ, всі засідання пройшли спокійно і згідно з календарним планом.

Члени комісій прийняли присягу, а також ухвалили інші питання порядку денного, як-от: затвердження календарного плану, графіку чергувань, розподілення обов’язків між членами ОВК та затвердження списку найманих працівників.

«Хочеться нагадати, що члени комісій зобов’язані дотримувати Конституції при підготовці та проведенні виборів, окрім того, виконувати рішення виборчої комісії та обов'язки, покладені на них згідно з їхнім розподілом у комісії. Наголошую, члену виборчої комісії під час виконання своїх обов'язків забороняється агітувати, а також публічно оцінювати діяльність кандидатів на пост Президента України та суб'єктів виборчого процесу», - зазначив координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Черкаській області Захар Колісніченко.
15.04.2019 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter