Міськрада Черкас відмовилася прибрати Тренкіна з крісла голови бюджетної комісії (відео)

Як інформує ТРК "Вікка", Черкаський депутат попросив прибрати колегу з крісла голови бюджетної комісії. Усе, мовляв, аби звільнити обранцю час на спілкування із правоохоронцями.

"Вільнодемократівець" Олександр Згіблов вкотре нагадав депкорпусу про провадження, відкриті щодо "батьківщинівця" Юрія Тренкіна. Запевняє: людина, яку підозрюють в ухиленні від сплати податків та в розкраданні бюджетних коштів, не може очолювати профільну комісію. Також – обранець попросив колег по депутатському корпусу внести до порядку денного проект рішення про звільнення Юрія Тренкіна з керівної посади в бюджетній комісії. І – переобрати її керманича. Однак обранці від "Батьківщини", "ЧЕРКАЩАН", частково "Свободи" та п'ятірка депутатів-відкликанців таке звернення не підтримали.

"Проти" висловилося 12 обранців. Свої "за" віддали 7 депутатів, інші – утрималися. Такий результат поіменного голосування "вільнодемократівець" назвав круговою порукою. Нагадаю, напередодні на одній із пленарок обранець уже зачитував подібне депутатське звернення. Тоді воно також не знайшло підтримки.
09.04.2019 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter