Порошенко погодився на дебати з Зеленським на "Олімпійському" в Києві (відео)

Кандидат в президенти України Володимир Зеленський відповів на запрошення діючого президента Петра Порошенка на дебати, викликавши його в відповідь і висунувши свої умови. Про це повідомляє штаб Зеленського. Це сталося увечері 3 квітня.

"Звертаюся до Петра Порошенка, ви кличете мене на дебати, мріяли, що я втечу, відморожені, - немає, я - це не ви в 2014 році", - заявив Зеленський.

В якості умов для проведення дебатів він назвав місце - НСК "Олімпійський".

"Дебати відбудуться перед народом України. Всі канали мають право транслювати наживо, всі журналісти мають право бути присутніми", - оголосив він.

Також Зеленський заявив, що Порошенко з поваги до третини громадян країни повинен оголосити, що йде на дебати "ні з" бидлом ", ні з" маріонеткою Кремля або Коломойського ", ні з" клоуном ", ні з" ватником ", а з кандидатом в президенти Володимиром Зеленським ".

"Даю вам 24 години, думайте", - підкреслив Зеленський.Уночі чинний Президент Петро Порошенко прийняв виклик Зеленського.

Правила дебатів прописані в законі про вибори Президента, почитайте будь ласка. Вони можуть відбуватися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей.

Але стадіон, так стадіон.

Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу.
04.04.2019 08:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter