Опора: На дільницях Черкащини найбільш поширені порушення - фотографування бюлетенів і відеофіксація свого волевиявлення

Спостерігачі ОПОРИ на Черкащині фіксували порушення на виборчих дільницях області під час першого туру голосування 31 березня.

Серед найбільш поширених – виборці фотографують свої бюлетені, чим порушують частину 1 статті 7 Закону «Про вибори Президента України», що забороняє фотографування і відеофіксацію в будь-який спосіб результатів волевиявлення виборців у кабіні для таємного голосування.
Опора: На дільницях Черкащини найбільш поширені порушення - фотографування бюлетенів і відеофіксація свого волевиявлення

Наприклад, такий випадок зафіксовано на дільниці 710993 (школа № 21) в Черкасах. Голова комісії пояснила представникові ОПОРИ, що особа, яка фотографувала бюлетень, заявила що хотіла «показати чоловікові». На дільницю викликано поліцію.

Окрім того, зранку на дільниці № 710115 у Соколівці Жашківського району зафіксовано випадок видачі бюлетеня без паспорта. Члени ДВК мотивують свої дії вже традиційним «всі з одного села». Спостерігач ОПОРИ повідомив окружну виборчу комісію № 199. Зазначимо, що перелік документів вказано в частині 2 статті 2 ЗУ «Про вибори Президента Україна».

На виборчій дільниці №710981 у Черкасах людина не знайшла свого імені у списку виборців. Чоловік викликав на дільницю поліцію, яка нині розбирається у ситуації.
01.04.2019 08:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter