В офісі на Святотроіцькій у Черкасах "Батьківщина" знайшла списки прізвищ з проставленими прізвищами та сумами

У Черкасах представники партії «Батьківщина» повідомляють, що в приміщенні за адресою Святотроїцька, 73, виявлено списки людей, навпроти прізвищ яких вказано суми коштів та розписки. Також, за їх словами, в приміщенні знаходяться коробки з грошима.

На місце викликані правоохоронці, які наразі проводять слідчі дії.На місці перебувають і спостерігачі ОПОРИ.

Представники «Батьківшини», зокрема міський голова Анатолій Бондаренко та депутат обласної ради Михайло Мушієк стверджують, що тут нібито відбувався підкуп виборців. «Вияснили від кого проводився підкуп - Блок Петра Порошенко», - пише Михайло Мушієк.

Бондаренко викликав поліцію: «Ми зайшли сюди. На дверях нас не пускали. Ми виламали двері і побачили: велику суму грошей, списки виборців від кандидата в президенти Юлії Литвиненко, агітаційна продукція з абревіатурою БПП. У зошиті був список людей і суми, які вони отримали. Коли запитали в людей, що ви тут робите, то вони почали хапатися за телефони. Було безліч розпискою за сьогоднішнє число, люди отримували готівку. У списках: бригадир, старший дільниці. Ми викликали поліцію», - каже він. Також, за словами Бондаренка, на місці були присутні двоє чоловіків зі зброєю.

ОПОРА звернулася за коментарем до голови обласного осередку БПП «Солідарність» Сергія Кудактіна. Він сказав наступне: «Я офіційно заявляю, що партійна організація «Блок Петра Порошенка Солідарність» не задіяна у цих виборах. Тобто, як мінімум, некоректно говорити, що тут задіяний БПП. Якщо хочуть сказати, що йде підкуп за одного з кандидатів, то там на місці поліція. Хай вона розбирається», - сказав Кудактін.
29.03.2019 20:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter