Завершила роботу 29-та сесія Черкаської облради

Завершила роботу 29-та сесія Черкаської облради За інформацією Черкаської облради, 5 березня сесія обласної ради продовжила свою роботу. Пленарне засідання відкрив і вів перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко.

Спочатку депутати розглянули і проголосували щодо внесення змін до Регламенту Черкаської обласної ради VII скликання та до рішення Черкаської обласної ради від 19.02.2016 № 3-5/VII «Про Положення про постійні комісії обласної ради».

Водночас для ухвалення проекту рішення щодо внесення змін до Положення про президію обласної ради та до Положення про помічника-консультанта депутата обласної ради голосів не вистачило.

Серед інших ухвалених питань – затверджено звіт за результатами роботи комісії з оцінки корупційних ризиків у діяльності Черкаської обласної ради та Антикорупційну програму Черкаської обласної ради на 2019 рік.

У ході подальшої роботи внесено зміни до рішення обласної ради від 19.02.2016 № 3-7/VII «Про структуру і чисельність виконавчого апарату обласної ради».

Підтримано проекти рішень: «Про визнання таким, що втратило чинність, рішення Черкаської обласної ради від 04.03.2004 № 15-16 «Про організацію щорічного обласного конкурсу на кращу сільську раду»; про клопотання щодо нагородження Грамотою Верховної Ради України трудового колективу Уманського національного університету садівництва та його ректора Олени Непочатенко, а також Почесною грамотою Верховної Ради України Анатолія Підгорного, директора ПП «Тальне Агрохім», депутата обласної ради.

Погоджено надання спеціального дозволу на користування надрами – Жашківському виробничому управлінню житлово-комунального господарства; товариству з додатковою відповідальністю «Золотоніський маслоробний комбінат» товариству з обмеженою відповідальністю «Корсунь-Шевченківський цегельний завод»; гірничого відводу ТОВ «Маньківський завод будівельних матеріалів» для розробки Маньківського родовища суглинків, а також ухвалено рішення «Про території та об’єкти природно-заповідного фонду області».

Наступними ухвалено рішення про внесення змін до Програми підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у Черкаській області на період до 2020 року та до Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на період до 2020 року.

На завершення роботи депутати розглянули низку звернень і депутатських запитів. Серед них – до керівництва держави щодо перевірки обґрунтованості зниження цін на закупівлю молока, розробки ефективного механізму державної підтримки сільгоспвиробників, які займаються молочним скотарством; до Кабінету Міністрів і Черкаської облдержадміністрації щодо встановлення строків подання заявок на участь у конкурсному відборі проектів ДФРР до 01 квітня ц. р. для ОТГ, вибори яких відбулися у грудні 2018 року; до правоохоронних органів щодо зариблення Звенигородського водосховища рослиноїдними видами риб та інші.

На цьому двадцять дев’ята сесія обласної ради завершила свою роботу.
06.03.2019 11:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter