Адміністративний суд Києва дозволив 5-м "проблемним" депутатам Черкаської міськради голосувати під час сесій

Як проінформували в міськраді Черкас, Шостий апеляційний адміністративний суд м. Києва скасував заборону реєструвати на пленарних засіданнях сесії п’ятьох депутатів – Віталія Косяка, Максима Скорика, Альону Цегвінцеву, Тетяну Чорнобіль та Максима Шадловського й визнав їх право голосувати та приймати рішення. Про це йдеться в ухвалі від 4 березня 2019 року. Копію документу оприлюднив перший заступник директора департаменту управління справами та юридичного забезпечення Олександр Мазур.

Нагадаємо, минулого року в Черкасах керівні партійні органи ВО «Черкащани», «Партії Вільних Демократів», «Радикальна партія Олега Ляшка» прийняли рішення про відкликання п’ятьох депутатів від цих сил. Утім, самим обранцями ці рішення оскаржувалися в суді.

«У серпні 2018 року Черкаський окружний адміністративний суд заборонив реєструвати цих депутатів на сесії та голосувати їм. Натоміть Черкаська територіальна виборча комісія, встановивши низку порушень під час процедури відкликання, в грудні минулого року скасувала всі постанови про це, – говорить Олександр Мазур. – Сьогодні ж Шостий апеляційний адміністративний суд у Києві за клопотанням міського голови Анатолія Бондаренка скасував накладену заборону й таким чином зняв перешкоди щодо реєстрації та участі п’ятьох депутатів у сесіях міської ради».

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення. Оскаржити рішення можна лише шляхом подання касаційної скарги до Верховного Суду.

Адміністративний суд  Києва дозволив 5-м "проблемним" депутатам Черкаської міськради голосувати під час сесій

05.03.2019 08:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter