Опора: З початку виборчої кампанії на Черкащині в поліцію подано 17 заяв про правопорушення

Як інформують у ГО "Опора", з початку виборчої кампанії на Черкащині ними було подано в поліцію 17 заяв про правопорушення. Про це вони розповіли під час прес-конференції 27 лютого.
Опора: З початку виборчої кампанії на Черкащині в поліцію подано 17 заяв про правопорушення

Зокрема, 11 заяв подано в січні, 6 - у лютому. Здебільшого вони стосувалися порушення правил ведення агітації у Черкасах та на території області: розміщення друкованої політичної реклами без вихідних даних на білбордах, сітілайтах, або ж у форматі листівок чи плакатів. Йдеться про політичну агітацію Сергія Капліна, Валентина Наливайченка, Андрія Садового, Анатолія Гриценка, Євгенія Мураєва, Ольги Богомолець, Олександра Шевченка, Олега Ляшка, Юлії Тимошенко, Руслана Кошулинського, Олександра Вілкула та Геннадія Балашова. Окрім того, звернення в поліцію стосувалися агітації зі сторони посадової особи (голови районної ради) та поширення неправдивої інформації в газеті.

За результатами поданих заяв активістами ОПОРИ, на сьогодні п’ять протоколів про адміністративні правопорушення направлено на розгляд до судів. Чотири з них – до Соснівського райсуду Черкас і ще один до Придніпровського райсуду. Зокрема, Соснівський райсуд розглядає незаконну агітацію на білбордах із зображеннями кандидатів в Президенти Анатолія Гриценка (три протоколи), Андрія Садового, Сергія Капліна і Валентина Наливайченка (один протокол) Придніпровський – Сергія Капліна (один протокол).
Опора: З початку виборчої кампанії на Черкащині в поліцію подано 17 заяв про правопорушення

Наразі інформація про стан розгляду справ у реєстрі судових рішень – відсутня. Окрім того, на сьогодні ГУНП в Черкаській області не отримало від судів інформації про стан розгляду справ.
28.02.2019 08:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter