Опора: У Черкасах знищено сітілайти з рекламою Мураєва та Вілкула

У Черкасах невідомі знищили два сітілайти із зображеннями кандидата в Президенти Євгенія Мураєва та із символікою партії «Опозиційний блок», а також пошкодили білборд із зображенням кандидата Олександра Вілкула.

Так, сітілайт із символікою партії «Опозиційний блок» (розміщений в центрі міста біля перехрестя бульвару Шевченка та вулиці Смілянської) був підпалений. Інший (розташований в районі перехрестя бул. Шевченка та вулиці Іллєнка) містив фото Євгенія Мураєва і був розбитий. Відео, як нищиться другий сітілайт, було опубліковане в соцмережі Instagram. На самому відео видно, що невідома особа в нічний час розбиває конструкцію. Відео опублікував користувач Sukhovey2307, у аккаунті якого містяться фото із символікою «Національного корпусу».

ОПОРА сконтактувала із власниками рекламних площин. Зокрема, власник підпаленого сітілайта в центрі міста повідомив, що планує звернутися в поліцію.
Зазначимо, що світлини знищених рекламних об’єктів у «Фейсбуці» поширюють представники партії «Національний корпус», наприклад, голова партійного осередку Дмитро Кухарчук.

«Невідомі патріоти» почали нищити сепаратистські рекламні носії. Далі буде», - написав він.

Також згодом у «Фейсбуці» з’явилося відео, на якому невідомий чоловік пошкоджує білборд із зображенням кандидата в Президенти Олександра Вілкула. Відео поширює користувач Артем Тертичний, на сторінці якого присутні матеріали та символіка партії «Національний Корпус» та «Національних дружин». Користувач вказує, що «відео від очевидців».
Опора: У Черкасах знищено сітілайти з рекламою Мураєва та Вілкула

ОПОРА звернулася за коментарем щодо цих інцидентів в прес-службу обласного осередку «Національного Корпусу». Там нам повідомили наступне:
«Вважаємо, що пошкодження сітілайтів спричинили виключно ті, хто на них зображений. Не виключено, що черкащани, яким набридли обличчя політиків із відверто проросійською риторикою, почали виражати свій протест».

Радник з юридичних питань Громадянської мережі ОПОРА Костянтин Куценко наголошує, що відповідно чинного законодавства такі дії невідомих осіб можуть мати ознаки порушення норм передбачених ч.2 ст. 157 Кримінального кодексу України.

09.02.2019 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter