Опора: У Черкасах виявлено політичну рекламу без вихідних даних Гриценка та Мураєва

У Черкасах спостерігачі ОПОРИ зафіксували друковану рекламу із зображеннями кандидата на пост Президента України Анатолія Гриценка без вихідних даних. Спостерігачі викликали правоохоронців та написали заяву до поліції. Також було виявлено білборд із символікою кандидата в Президенти Євгенія Мураєва, про що також буде повідомлено в поліцію.
Опора: У Черкасах виявлено політичну рекламу без вихідних даних Гриценка та Мураєва

16 січня у Черкасах спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА виявили білборди кандидата на президентський пост без зазначення вихідних даних. Це має ознаки порушення ст. 59 Закону України «Про вибори Президента України».

«Друковані матеріали передвиборчої агітації повинні містити вихідні дані. Відповідальність за порушення такої норми вступає в силу наступного дня після того, як зареєстровано кандидата на пост Президента», – коментує координатор спостереження за виборами Громадянської мережі ОПОРА у Черкаській області Захар Колісніченко.

Анатолій Гриценко зареєстрований Центральною виборчою комісією кандидатом в Президенти вчора, 15 січня.
Опора: У Черкасах виявлено політичну рекламу без вихідних даних Гриценка та Мураєва

Загалом спостерігачі ОПОРИ зафіксували по місту чотири білборди і три сіті-лайти із зображеннями Анатолія Гриценка. Спостерігачі викликали правоохоронців та написали заяву в поліцію. Правоохоронці прийняли заяви та передали їх в Черкаський відділ поліції.

Також спостерігачі ОПОРИ на виїзді з міста виявили білборд із символікою кандидата в Президенти Євгенія Мураєва. Про це буде повідомлено в поліцію.
Мураєв був зареєстрований ЦВК кандидатом в Президенти 15 січня.
17.01.2019 13:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter