Опора: У Чигирині "Наш край" організував показ безкоштовної вистави "Наталка Полтавка"

За підтримки політичної партії «Наш край» 14 грудня у Чигиринському будинку культури відбулася вистава «Наталка Полтавка» за участю акторів Черкаського театру імені Тараса Шевченка. Вхід на виставу був вільний. Крім цього, для жителів найближчих сіл, які хотіли її подивитися, організували безкоштовні автобуси.

Нагадаємо, що у Чигирині 23 грудня відбудуться вибори на голову та депутатів Чигиринської міської об’єднаної територіальної громади. Від партії «Наш край», за підтримки якої і відбулася вистава, на посаду голови Чигиринської ОТГ під другим номером балотується Степан Буханець.

Зв’язатися з ним, щоб отримати коментар, ОПОРІ не вдалося. А голова чигиринського осередку партії «Наш Край» Сергій Пріщенко коментувати ситуцію відмовився.

У Чигиринському будинку культури підтвердили, що 14 грудня справді пройшла вистава «Наталка Полтавка».

У касі черкаського театру повідомили, що на найближчий час вони не показуватимуть саме цю постановку. Але загалом ціни на їх вистави стартують від 30 гривень.

Окрім цього, ще раніше було поширено інформацію про те, що з найближчих сіл безкоштовно курсуватимуть автобуси для охочих подивитися виставу.
Один із акторів Черкаського драматичного театру Сергій Бобров підтвердив, що зал був майже повний.

«Вхід безкоштовний. Від кого запрошення було – не знаю», – сказав актор.

Радниця з юридичних питань Громадянської мережі ОПОРА Ольга Коцюруба зазначає, що при юридичній кваліфікації таких акцій слід зважати, хто саме є замовником вистави.

“Під час виборчого процесу партії-суб’єкти виборчого процесу можуть організовувати подібні заходи лише за кошти виборчого фонду”, - зазначила вона.
17.12.2018 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter