Тільки 20 % нардепів відвідали всі засідання Верховної Ради в листопаді, - КВУ

Лише 20% народних депутатів (84 із 422) відвідали всі засідання Верховної Ради у листопаді. Якщо не враховувати дані позачергового засідання щодо воєнного стану, то на всіх засіданнях були 45% депутатів (188 із 422). Як інформують у КВУ, це за даними письмової реєстрації.
Тільки 20 % нардепів відвідали всі засідання Верховної Ради в листопаді, - КВУ

Шість політиків не були зареєстровані на жодному засіданні. Це Євген Бакулін, В’ячеслав Константіновський, Вадим Кривохатько, Сергій Клюєв, Олександр Онищенко та Надія Савченко. У порівнянні із попередніми місяцями цей список дещо змінився. Так, на позачерговому засіданні ВР 26 листопада був зареєстрований Дмитро Ярош, який за весь час роботи ВР відвідав лише 3% засідань. До цього політик востаннє був у Раді 13 липня 2018 р.

Серед фракцій і груп найбільше прогульників у «Волі Народу». В середньому на засіданнях Ради були відсутні з невідомих причин 44% депутатів групи. Також не ходили в Раду 30% депутатів «Опозиційного блоку», 29% – групи «Відродження», 27% - «Самопомочі» та 25% - «Батьківщини».

Найменше прогульників у Радикальної партії Олега Ляшка (16%), «Народного Фронту» (19%) та Блоку Петра Порошенка (20%).

Всього в листопаді відбулося 13 пленарних засідань, під час яких було затверджено Указ Президента про введення воєнного стану, призначено чергові вибори Президента, відправлено у відставку Міністра аграрної політики, призначено Міністра у справах ветеранів, прийнято два закони щодо розмитнення та оподаткування автомобілів на іноземній реєстрації, створено ТСК у справі К. Гандзюк.

Для порівняння: у жовтні всі засідання Ради відвідали 157 народних депутатів.
29.11.2018 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter