Старікова: обшук в офісі чоловіка Лесі Оробець - помста за Черкаси

Старікова: обшук в офісі чоловіка Лесі Оробець - помста за ЧеркасиОбшук в офісі чоловіка народного депутата від опозиції Лесі Оробець є політичним замовленням і пов'язаний із допомогою Лесі Оробець у 194 ОВК після дня голосування, вважає голова обласного осередку партії "Фронт змін" Наталія Старікова.

- Однозначно, це політичне замовлення, бо завдяки професійним діям Лесі на 194 окрузі в Черкасах було отримано результат, і справедливий результат. Це могло не сподобатися силам, які гальмували роботу комісії, нацьковували правоохоронні органи, створювали перешкоди для підрахунку голосів. Леся Оробець справді НАРОДНИЙ депутат, який не дозволив знехтувати волевиявленням тисяч черкащан, - підкреслила Наталія Старікова. - Лесі, навпаки, треба подякувати за ту професійну підтримку в роботі 194 ОВК. Її допомога була неоціненною і хтозна, чи закінчила б комісія роботу вчасно без її підтримки.

За словами Наталії Старікової, як фаховий юрист Леся Оробець консультувала членів комісії з проблемних питань. Завдяки їй поновилася передача даних з ОВК на сайт ЦВК. Депутат добу сиділа в серверній окружкому і забезпечувала безперебійну роботу системного адміністратора комісії.

- Леся надавала й психологічну підтримку, "розряджаючи" загальне напруження в ОВК, - зазначила Наталія Старікова. - Після того, як голову ОВК Ольгу Козько ввечері 3 листопада забрала "швидка", Леся Оробець організувала роботу комісії, були вибрані головуючий та секретар. І підрахунок голосів на складання кінцевих протоколів у результаті довели до кінця.

За словами Наталії Старікової, народний депутат Леся Оробець у Черкасах показала приклад того, як має працювати справді народний депутат і жінка-політик. До того ж, Леся Оробець як парламентар завжди допомагає вирішувати проблеми Черкащини.

- Леся Юріївна втрутилася в конфлікт навколо пологового будинку №2, коли той намагалися закрити. Вирішувала проблеми уманських освітян. Усі звернення і прохання вона не залишає без уваги, - підкреслила Наталія Старікова.

Нагадаємо, що 12 жовтня київського офісу компанії "Phoenix Capital", головою ради директорів якої є чоловік нардепа Лесі Оробець, увірвалися невідомі у масках. Очевидцям невідомі представилися охоронцям працівниками УБОЗу, а потім демонстрували посвідчення податкової міліції. За словами Лесі Оробець, її чоловік займається інвестиційним банкінгом, має середній бізнес на 50 робочих місць і "все життя справно платив податки і змушував робити це своїх контрагентів". У свою чергу, Державна податкова служба зазначає, що обшук в офісі проводився на підставі постанови слідчого, санкціонованої прокуратурою.
14.11.2012 18:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter