Катеринопільська райрада закликала Верховну Раду ухвалити Антиолігархічний пакет докорінних перетворень

Як інформують у Черкаській облраді, 26 жовтня відбулося засідання чергової двадцятої сесії Катеринопільської районної ради сьомого скликання, яку провів голова районної ради Віталій Верета.
Катеринопільська райрада закликала Верховну Раду ухвалити Антиолігархічний пакет докорінних перетворень

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Ольга Ніколенко, заступники голови та керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, установ, організацій, підприємств, політичних партій, громадських організацій, сільські голови.

Під час затвердження технічної документації не знайшло підтримки у депутатів питання щодо нормативної грошової оцінки земельних ділянок в адмінмежах Потоківської та Ступичненської сільських рад для продажу права оренди на них на земельних торгах. Погляди депутатів розділились – відповідно рішення з цього питання не прийняли.

Внесені на розгляд сесії депутатом районної ради Володимиром Клеценком проекти рішень «Про звернення Катеринопільської районної ради до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень» та «Про звернення Катеринопільської районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України Ради національної безпеки і оборони щодо захисту інституції сім`ї в Україні» були схвалені більшістю голосів.
30.10.2018 13:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter