У Смілі депутатська більшість провела "нічну сесію" міської ради

Як інформує Сміла.ua, 23 жовтня, близько 21.00 години у Будинку рад відбулася позачергова сесія міської ради. На порядок денний засідання виносили 20 питань. На сесії були присутні 19 депутатів – тобто депутатська більшість.

Однак зранку 24 жовтня троє депутатів, дізнавшись, що вони нібито були присутні на сесії, пішли у прокуратуру і подали заяви про те, що вони не брали участь у засіданні нічної сесії, що їхні підписи було підроблено.
У Смілі депутатська більшість провела "нічну сесію" міської ради

Проте на офіційному сайті міської ради є повідомлення про те, що сесія відбулась, що депутати, зокрема, затвердили звіт про виконання міського бюджету за 9 місяці 2018 року, внесли зміни до міського бюджету на 2018 рік, підтримали рішення виконавчого комітету від 11.10.2018 №326 «Про уточнення міського бюджету на 2018 рік в частині міжбюджетних трансферів». На сесії були прийняті рішення щодо надавача послуг з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії у січні 2018 року. Депутати погодили технічну документацію із землеустрою відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Смілянської міської ради щодо поділу земельної ділянки міської лікарні на вул. Героїв Холодноярців,82.

Міський голова Олексій Цибко прокоментував сесію так:

«До мене поступила пропозиція від більшості депутатів – а це 19 осіб, що потрібно терміново провести сесію. Депутати згуртувались навколо болісних і життєво необхідних для нашого міста проблем, які потрібно негайно вирішувати.

Справа в тому, що один із тих, хто потребував матеріальної допомоги на лікування, яку надає міська рада, уже помер…

Фактично через Віктора Федоренка, який рветься до корита, ми не можемо зупинити життєдіяльність міста. Ми не будемо зупиняти процес і не розподіляти субвенції для наших медиків, затримувати гроші, які прийшли з держави на зарплати нашим лікарям. Блокувати проведення сесії і прийняття потрібних для міста рішень ми не дозволимо!

Тому я вдячний депутатам, які зібрались і провели сесію. Але сьогодні депутат Ольга Ткаченко відмовляється від своїх слів, від своєї присутності на сесії. Вона звернулась до правоохоронних органів. І це фактична брехня», - сказав Олексій Цибко.


25.10.2018 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter