Черкаська прокуратура не порушила жодної кримінальної справи під час голосування та підрахунку голосів на виборах - Gazeta.ua

Черкаська прокуратура не порушила жодної кримінальної справи під час голосування та підрахунку голосів на виборах - Gazeta.uaЧеркаська обласна прокуратура не порушила жодної кримінальної справи під час голосування та підрахунку голосів на виборах, пише Gazeta.ua.
"Прокуратура ніде не побачила складу злочину, – каже прес-секретар Вікторія Скорікова. – Тому ніяких кримінальних справ не порушила".

Рішенням Черкаської прокуратури вкрай здивований народний депутат Андрій Шевченко. Під час підрахунку голосів він постійно перебував в Канівській окружній комісії скандального 197 округу, де балотувалися Даценко та Губський.

"Лише сліпий міг не побачити складу злочину. Принаймні в мене є три кричущих епізоди. Перший: члени дільничної комісії з села Вознесенське Золотоніського району, яких окружна комісія відправила уточнювати протокол, приїхали з липовими цифрами. Відразу було звернення в прокуратуру. До речі, наступного дня з цієї дільниці таки привезли справжній протокол. Друге: було спіймано за руку системних адміністраторів, які вносили на сайт ЦВК сфальшовані цифри, замість тих, які були зазначені в протоколах. Третє: в ніч на середу кілька членів ОВК сфальшували кінцевий протокол і під прикриттям "Беркуту" вивезли його в Київ.
Якщо прокуратура не бачить тут складу злочину, то вона просто покриває злочинців. Іншого пояснення в мене немає. Тому всі заяви влади, про те, що вона не має ніякого відношення до вчинків Богдана Губського є обманом", - заявив нардеп.
12.11.2012 17:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter