Секретар міськради Черкас Нищик заявляє, що прокуратура "активно працює" над його відстороненням з посади

Секретар міськради Черкас Нищик заявляє, що прокуратура "активно працює" над його відстороненням з посади “Працівники прокуратури активно працюють над відстороненням мене із посади секретаря міськради,” — про це 9 жовтня 2018 року заявив секретар Черкаської міської ради Ярослав Нищик. Про це інформує Дзвін.

“За інформацією, що я маю, наразі працівники прокуратури проводять опитування так званих “потерпілих”, формулючи питання таким чином, що в процесі допиту “потерпілі” стверджують про порушення секретарем міської ради прав депутатів у ході проведення пленарного засідання 22 серпня”- повідомив свободівець.

Ярослав Нищик додав, що фактично прокуратура формує свою роботу таким чином, щоб після відсторонення міського голови, тиснути на секретаря міської ради, аби він приймав потрібні для певної частини впливових людей Черкас рішення.

“Очікую, якщо я на це не піду, відбудеться відсторонення мене від займаної посади, і, фактично, зрив роботи не лише міської ради, а й виконавчого комітету, оскільки буде відсутній кворум виконкому. Нині прокуратура працює над перекваліфікацією мене зі свідка в підозрюваного” – пояснив націоналіст.

“Вважаю такі спроби і звинувачення проти себе “притягнутими за вуха” – обурюється Ярослав Нищик. Він пояснює, що секрет у присутності міського голови, не ведучи засідання, не ухвалюючи рішення про його скликання, не підписуючи рішення, прийняті на сесії, не міг впливати на ті чи інші питання.

“Секретар може впливати і технічно перешкоджати роботі депутатів лише тоді, коли він виконує обов’язки міського голови. В момент присутності міського голови права секретаря досить обмежені. Вважаю, що це фактично спроба трактувати закон по-своєму” – відзначив свободівець.
11.10.2018 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter