Роман Безсмертний провів у Черкасах форум-дискусію "Якою ми хочемо України"

Діалог з громадою Черкащини щодо майбутнього країни став темою форуму-дискусії «Якої ми хочемо України». Форум відбувся в Черкасах 5 жовтня.
Роман Безсмертний провів у Черкасах форум-дискусію "Якою ми хочемо України"

Подібні заходи відбуваються в різних регіонах. Подібні зустрічі уже відбулися у Львові, Харкові, Одесі, Вінниці, Дніпрі, Луцьку, Чернігові, Чернівцях, Полтаві та Сумах. Черкаси - одинадцяте місто. Ініціатор та організатор дискусії – майбутній кандидат у Президенти України Роман Безсмертний.

Враховуючи різницю у підходах до майбутнього у людей в різних регіонах нашої держави, політик вважає подібні заходи надзвичайно корисними. Роман Безсмертний за результатами цих дискусій обіцяє розробити програму майбутнього кандидата в Президенти України.

– Я не бачу іншої політики, ніж політика діалогу між представниками влади і громади. Тільки в такий спосіб політика може бути замовленою, а не кулуарно визначеною. Дуже важливо, щоб дії влади спиралися на волю людей, – зазначив Роман Безсмертний.

На зустрічах з інтелігенцією, політичними, громадськими лідерами та активними громадянами Роман Безсмертний підтвердив, що міста, в яких він вже встиг провести аналогічні зустрічі, — абсолютно різні за своїм характером і специфікою. Але спільні проблеми теж чітко проглядаються. Це те, що сьогодні болить кожному українцю і те, що вже можна сміливо назвати діагнозом для держави.

— Діагноз всюди один — це розрив між державою та суспільством, між людиною й інститутами держави, — акцентував Роман Безсмертний. — І це проявляється в різних сферах.

На його думку, проблема в тому, що інститути держави не спрямовують свої зусилля на забезпечення прав людини і громадянам доводиться займатися самовиживанням. А державні інститути «консервуються» і починають жити для себе. Один з прикладів – корупція.

Політик констатує, що в цивілізованих країна модними є професії науковця, лікаря, вчителя тощо, а в Україні – фіскала, митника тощо.

- Сьогодні ми чуємо про постійне "реформування" різних державних інститутів, але в цій державі реформувати і лагодити вже нічого не можливо. Точкове переписування повноважень нічого не дасть. Потрібно повністю перезасновувати державу. Зростаюча напруга між державою та суспільством призведе до чергової революції. Але цього разу це буде революція з 5 мільйонами одиниць нелегальної зброї, що потрапила до рук людей з фронту. Альтернатива такому сценарію - це інституційне перезаснування держави, створення якісно нової політики, яка базується на цінностях.
08.10.2018 12:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter