КВУ: У вересня 46 нардепів пропустили 90 % голосувань у Верховній Раді

КВУ: У вересня 46 нардепів пропустили 90 % голосувань у Верховній Раді 46 народних депутатів майже не голосували у вересні, пропустивши 90% голосувань. Із них 11 – не проголосували жодного разу за місяць. Про це інформують у Комітеті виборців України.

Нульові показники голосувань у Євгена Мураєва, Костянтина Жеваго, Дмитра Яроша, Лева Підлісецького, Юрія-Богдана Шухевича. Жодного разу не проголосували депутати-втікачі: Євген Бакулін, Сергій Клюєв та Олександр Онищенко. Не голосували також В’ячеслав Константіновський та Андрій Журжій, які заявили про складання депутатських повноважень, і Надія Савченко, яку утримують під вартою. За даними веб-сайту ВР офіційно вони пропустили голосування з невідомих причин, тобто не через хворобу чи відрядження.

Частина депутатів проголосували лише кілька разів за місяць. Серед них Віталій Чепинога і Вадим Рабінович (взяли участь в 0,4% голосувань), Юхим Звягільський (0,8%), Юрій Солод (1,6%), Наталія Королевська (2%), Сергій Ларін (3,1%), Анатолій Гіршфельд (3,1%), Дмитро Добкін (4%), Денис Омельянович (4%), Сергій Льовочкін (4%), Нестор Шуфрич (4%), Григорій Немиря (4,3%), Іван Фурсін (5%), Микола Скорик (5%).

Часто політики не голосували, хоч і офіційно були зареєстровані на засіданні. Так, Сергій Ківалов та Михайло Поплавський були зареєстровані на всіх засіданнях ВР, але взяли участь лише в 8% та 10% голосувань відповідно.

«У вересні дещо покращилася участь народних депутатів у голосуваннях Ради. Так, якщо в травні 2018 року 90% голосувань пропустили 71 нардеп, у червні – 79, липні – 52, то у вересні – 46. У першу чергу це пов’язано із важливістю голосувань цього місяця. Зокрема, було призначено нових членів Центральної виборчої комісії, суддів Конституційного суду України, а також підтримано в першому читанні зміни до Конституції», – заявив голова КВУ Олексій Кошель.

Всього у вересні відбулося дванадцять пленарних засідань ВР, на яких було проведено 255 голосувань.
25.09.2018 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter